نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همسرم علاقه ای به رابطه داشتن نشون نمیده!

9702
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24831
    تشکـر
    24
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم علاقه ای به رابطه داشتن نشون نمیده!

سلام دوستان
    من و خانمم حدود 4 ساله که عقد کردیم و به خاطر یه سری مشکلات هنوز نتونستیم ازدواج کنیم.
    هر دو ما خیلی همدیگه رو دوست داریم.همیشه تصورم این بود که بعد از اینکه متاهل بشم میتونم راحت با همسرم ارتباط جنسی داشته باشم چون قبل از ازدواج سعی کردم رابطه ای نداشته باشم ولی متاسفانه با توجه به اینکه من میل جنسیم تقریبا بالاست خانمم اصلا اینطوری نیست و زمانی که ازش درخواست میکنم یه جورایی به خاطر اینکه من ناراحت نشم قبول میکنه!
    رابطع مون ام طوری هست که همیشه ارضا میشه و چیزی کم نمیزارم ولی اگر یک ماه هم من ازش درخواست نکنم اصلا به روی خودش نمیاره نمونه اش همین الان که حدود 2 ماهه من ازش نخواستم اونم اصلا توجه نمیکنه که پس نیاز من چی میشه ؟ چند روز پیش بحث سرد مزاجی و این چیزا شد که بهش گفتم که من چند وقته بهت نگفتم و تو اصلا فکر نکردی ک منم نیازایی دارم که خودشم ناراحت شد و گفت خالم و مادرم هم همینطورن و منم حتی نسبت به قبل میلم خیلی کم شده و حس میکنم هرچی داریم پیش میریم کمتر میشه!
    گفت میرم دکتر و درمان میکنم ولی بعید میدونم این کارو بکنه
    دوباره دارم برمیگردم به دوران مجردی که شب ها توی خواب ارضا میشم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
    آدمی هم نیستم که بخوام دست به خیانت بزنم ولی واقعا برام سخته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : همسرم علاقه ای به رابطه داشتن نشون نمیده!

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه دارد اما در این مسیر نیاز است که شما در احترام به نیازهای خودتان و همسرتان بجای کناره گیری سعی کنید که باهم به متخصص ************ تراپ مراجعه داشته باشید نیاز است که شرایط جسمی و روحی همسرتان و دیدگاهای همسرتان و گرایشات جنسی و نوع رابطه جنسی و شناختی که ایشان نسبت به بدن خود دارند بررسی شود تا بتوان نظر دقیقی را بیان کرد .
    این موضوع و تمایلات جنسی همسرتان می تواند به موضوعاتی چون سطح هرمون های ایشان ، دیدگاه و سبک تربیتی ، شرایط روحی و... بستگی داشته باشد سعی کنید که به هیچ عنوان ایشان را سرزنش نکنید و بجای آن سعی کنید که با همراهی هم در این مسیر اقدام کنید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط msr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانمم حدود 4 ساله که عقد کردیم و به خاطر یه سری مشکلات هنوز نتونستیم ازدواج کنیم.
    هر دو ما خیلی همدیگه رو دوست داریم.همیشه تصورم این بود که بعد از اینکه متاهل بشم میتونم راحت با همسرم ارتباط جنسی داشته باشم چون قبل از ازدواج سعی کردم رابطه ای نداشته باشم ولی متاسفانه با توجه به اینکه من میل جنسیم تقریبا بالاست خانمم اصلا اینطوری نیست و زمانی که ازش درخواست میکنم یه جورایی به خاطر اینکه من ناراحت نشم قبول میکنه!
    رابطع مون ام طوری هست که همیشه ارضا میشه و چیزی کم نمیزارم ولی اگر یک ماه هم من ازش درخواست نکنم اصلا به روی خودش نمیاره نمونه اش همین الان که حدود 2 ماهه من ازش نخواستم اونم اصلا توجه نمیکنه که پس نیاز من چی میشه ؟ چند روز پیش بحث سرد مزاجی و این چیزا شد که بهش گفتم که من چند وقته بهت نگفتم و تو اصلا فکر نکردی ک منم نیازایی دارم که خودشم ناراحت شد و گفت خالم و مادرم هم همینطورن و منم حتی نسبت به قبل میلم خیلی کم شده و حس میکنم هرچی داریم پیش میریم کمتر میشه!
    دوباره دارم برمیگردم به دوران مجردی که شب ها توی خواب ارضا میشم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
    سلام

در واقع وظیفه آقایونه که همسرشون رو تحریک و گرم کنن تا رابطه جنسی بوجود بیاد.
    در خواست مستقیم از خانمها باعث میشه یه نوع حالت بی میلی نشون بدن.
    بجای اینکه مدتها منتظر باشید یا درخواست مستقیم بدید، همیشه از خانمتون تعریف کنید مثلا نوع لباس پوشیدنشون یا قیافه و اندامشون رو تعریف کنید، راهنماییشون کنید بگید چی بپوشه بیشتر خوشتون میاد، در کل همیشه احساستون رو بیان کنید و حالت تحریک کنندگی داشته باشید.
    اگه موارد ایت چنینی رو رعایت کنید اونوقت میبینید که اون خودش میاد و درخواست میده.
    نیازهای روحی خانمها اگه تامین بشه اونوقت نیازهای جنسی رو تامین میکنن وگرنه بی میلی نشون میدن.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    میشه لطفاً از مشکلاتی که سبب شده تا حالا سر زندگیتون نرید، بگید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط msr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام.

کیفیت رابطه در دوران عقد خیلی با زمانی که شما زندگی مشترکتون رو شروع میکنید و زیر سقف خونه خودتون هستین متفاوته.
    اون آرامش و صمیمیتی که در فضای خونه خودتون برقراره و تجربه ای که به هدف کسب رضایت جنسی همدیگه به دست میارین، در دوران عقد قطعا شرایطش کمتر فراهمه.

در دوران عقد به دلیل مسائلی مثل دوری و فاصله ای که بین زن و شوهره، ترس و استرس بارداری ، مشکلات مالی و تهیه تدارکات شروع زندگی و عروسی و ...
    همه اینا خیلی روی کیفیت رابطه تاثیر منفی میزاره.

تا جایی که ممکنه به کمک هم نگرانیها رو برطرف کنید و سعی کنید بیشتر برای هم وقت بزارین.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47627
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من که خانوم هستم این مشکل با همسر دارم از بس سمتم نمیاد یادش رفته منم نیاز دارم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49259
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. اتفاقا منم با خانومم این مشکلا داشتیم و هنوز هم داریم. حتی خانمم دکتر هم رفت ولی دکتر گفت که این یه چیز طبیعی هستش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد